O nás

Stručný profil naší společnosti.

 • Naše odborné a technické zaměření.
 • Naše specifikace.

Společnost Plynojemy CZ s.r.o. byla založena v roce 2010 s podnikatelským záměrem poskytování služeb v oblasti montáže, opravy, revize a zkoušky vyhrazených technických zařízení (plynových zařízení) ve strojírenských a hutních podnicích.

Primárně se specializujeme na skladování plynů v zařízeních typu:

        - suchý plynojemy MAN 

        - mokrý plynojem

Pracovníci naší společnost Plynojemy CZ s.r.o. májí dlouholeté odborné a praktické zkušenosti, a to již od počátku 90 let minulého století. 

Při realizaci zakázek klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb, na komplexní řešení a to s ohledem na co nejpříznivější realizační náklady pro naše odběratelé.

O kvalitě a odbornosti poskytovaných služeb svědčí množství realizovaných zakázek, jež jsou částečně uvedeny na naších webových stránkách  v sekci "Reference".

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---social---

.

.

.

.

.

.

int(1)

Aktuality

 • Lectus accumsan sed

  4.1.2017

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. Nam arcu magna, pulvinar ut sagittis vel, convallis quis nisi.

 • Tempus elementum lacus

  19.12.2016

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Aenean maximus

  12.12.2016

  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque.

 • Donec nibh tellus

  17.8.2016

  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Nam a urna ante. Aenean maximus venenatis leo id pellentesque. Donec nibh tellus, hendrerit ut faucibus ornare, mollis non nisi.